بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

حضور توسن‌تکنو در دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت / برگزاری سه کارگاه ارائه محصول

توسعه فن‌افزار توسن با برند تجاری توسن‌تکنو و نماد بورسی «فن‌افزار» با سه محصول جدید خود در دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور می‌یابد.

دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با محوریت «گذار به بانکداری هوشمند» روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، ۲۹ و ۳۰ آبان‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار خواهد شد.

محصول اول «راهکار کنترل کیفیت هوشمند مرکز تماس» است که توسط «آرتین»، تیم هوش مصنوعی توسن‌تکنو توسعه یافته است. این راهکار یک سیستم ارزیابی عملکرد هوشمند مرکز تماس است که سرعت شناسایی و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان را افزایش می‌دهد، به نگهداری مشتریان فعلی و کاهش هزینه در جذب مشتری جدید کمک می‌کند و در بهبود مستمر عملکرد سازمان در حوزه‌های مختلف تأثیرگذار است.

همچنین بخوانید

محصول بعدی «راهکار نرم‌افزار ماشین‌های بانکی» با نام «TECHNO ITM» است. این راهکار نرم‌افزاری است که روی تمامی ماشین‌های بانکی نصب می‌شود و کلیه خدمات بانکی و سرویس‌های ارزش‌افزوده مرتبط را از طریق رابط کاربری مدرن خود به کاربران نهایی ارائه می‌دهد.

محصول آخر «سامانه مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی» است که «TECHSTORE» نام دارد. سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک، وضعیت کارکردی سخت‌افزار دستگاه‌ها را بررسی می‌کند، در هر لحظه آمار فعالیت آنها را نشان می‌دهد و کاربران می‌توانند از راه دور آخرین نسخه نرم‌افزارها و Firmware مربوط به دستگاه را به‌روزرسانی کرده، دستگاه‌هایی که مدتی غیرفعال بوده‌اند را بررسی و از آخرین موقعیت مکانی دستگاه اطلاع پیدا کنند.

کارگاه‌های ارائه محصولات توسن‌تکنو به شرح زیر در سالن شیخ مفید مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود:

سه‌شنبه ۳۰ آبان ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۱:۳۰: راهکار کنترل کیفیت هوشمند مرکز تماس (Call Center Quality Control) توسط سحر سوقندی، مدیر محصول آرتین
سه‌شنبه ۳۰ آبان ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۰۰: راهکار نرم‌افزار ماشین‌های بانکی TECHNO ITM توسط میثم هاشمی، مدیر راهکار‌های بانکی توسن‌تکنو
سه‌شنبه ۳۰ آبان ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۲:۳۰: سامانه مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی TECHSTORE توسط عرفان سبزه‌پرور، کارشناس ارشد توسعه کسب‌وکار توسن‌تکنو

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا