صنعتصنعت، معدن، تجارت

طرح توسعه ماشین سازی تبریز بررسی می شود

معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: طرح توسعه، بازسازی و نوسازی شرکت ماشین سازی و ریخته گری این مجموعه بررسی می شود.

همچنین بخوانید

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی ، بابک احمدی روز پنجشنبه در بازدید از شرکت ماشین سازی تبریز گفت : ماشین سازی و ریخته گری برگ زرین صنعت کشور هستند که متاسفانه در گذشته به دلیل کم دقتی در واگذاری، اتفاقات ناگواری را تجربه کرد.

احمدی به بازدید مشترک مدیران سازمان گسترش نوسازی و خصوصی سازی از این مجموعه اشاره کرد و گفت: در این بازدید آخرین دستاوردها و وضعیت این کارخانه را از نزدیک بررسی و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کردیم.

احمدی خاطرنشان کرد: در جلساتی که در ادامه خواهیم داشت طرح های توسعه ای و نوسازی را بررسی خواهیم کرد و با همراهی خوبی که در بدنه دولت وجود دارد و همکاری وزارت اقتصاد، بازسازی و نوسازی این مجموعه را اجرایی خواهیم کرد.

رییس هیات عامل ایدرو گفت: تلاش می کنیم تا قبل از پایان دولت سیزدهم ، ثمره این تلاش ها را نظاره گر باشیم .

احمدی در مورد میزان و منابع سرمایه گذاری در این مجموعه گفت: در حال حاضر اعداد و ارقام اعلام نمی کنم و در جلسات تخصصی تر که با مدیران مجموعه ماشین و خصوصی سازی خواهیم داشت در مورد منابع و میزان سرمایه گذاری به جمع بندی خواهیم رسید.

معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه مالک رحمتی معاون وزیر و رییس سازمان خصوصی سازی ، مدیر کل صمت آذربایجان شرقی و مدیرعامل ماشین سازی تبریز از قسمت های مختلف این مجموعه بازدید کردند و از نزدیک به مشکلات و درد دل های کارگران گوش دادند.

فرسوده بودن ماشین آلات و مناسب نبودن شرایط کار از جمله نبود تهویه مناسب در ریخته گری شرکت، از مهم ترین مشکلاتی بود که از سوی کارگران مطرح شد.

منبع : ایرنا

منبع

ایدرو

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا