بانکبانک و بیمه

بانک مسکن به وظایف خود فراتر از انتظار عمل کرده است

نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم جویبار، سوادکوه و قائمشهر در دیدار با مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه این بانک در اجرای طرح نهضت ملی مسکن به فراتر از وظایف خود عمل کرده است، آن را حامی همیشگی دولت در اجرای سیاست‌های کلان اقتصادی و توسعه‌ای خواند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ کمال علی‌پور خنکداری نایب رییس اول کمیسیون عمران مجلس در نشست با دکتر سید عباس حسینی گفت: بانک مسکن همواره حامی دولت در اجرای سیاستهای کلان اقتصادی و توسعه‌ای بوده و ما در مجلس شورای اسلامی تلاش می‌کنیم با افزایش سرمایه بانک مسکن به این بانک در تحقق مطلوب اهداف و رسالت‌ها کمک کنیم.
وی با بیان این که بانک مسکن در انجام وظایف خود فراتر از انتظار عمل کرده است، افزود: ما در کمیسیون عمران مجلس بانک‌ها را موظف کردیم تقریبا ۲۰ تا ۳۰ درصد از تسهیلات سالانه خود را به بخش مسکن اختصاص دهند که در این زمینه تنها بانک مسکن عملکرد مناسب و فراتر از انتظاری داشته است.
نماینده مردم جویبار، سوادکوه و قائمشهر گفت: با حمایت از بانک مسکن در مجلس شورای اسلامی به این بانک خدمتگزار در توسعه بخش مسکن و رشد اقتصاد کشور کمک می‌کنیم.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا