بانک و بیمهطلا و ارز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۱/۲۱


امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۷۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۲میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

 

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۱ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۲۴ دلار است.

 

 در معاملات امروز (شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۱ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۲۷۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۶۱۰ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۱ تومان است.

بروز رسانی: ‌شنبه ۲۱  بهمن ۱۱:۴۵

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۹  میلیون و ۶۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۲  میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۷  میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۵ میلیون و ۸۵۰ هزار

بروز رسانی: ‌شنبه ۲۱  بهمن ۱۱:۴۵

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۷۴۹

مثقال طلا

۱۱ میلیون و ۹۱۰ 

انس طلا(دلار)

۲۰۲۴

انتهای پیام/

منبع

تسنیم

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا