ارتباطات و فناوري اطلاعاتامور زیربنایی

سال آینده ۱۰ هزار صندوق پستی هوشمند وارد عرصه پستی می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: برای سال آینده هدف گذاری کردیم ۱۰ درصد از توزیع خودمان را در صندوق های پستی هوشمند قرار دهیم که هم باعث کاهش ترافیک می شود و هم دقت و سرعت مارا بالا می برد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، محمود لیائی در نمایشگاه رسانه‌های ایران با حضور در غرفه ایسنا درباره آخرین وضعیت صندوق‌های‌ پستی هوشمند در کشور اظهار کرد: ما کار جدیدی را آغاز کردیم به نام لاکرهای پستی هوشمند که چند ساعت گذشته از جلسه آن خارج شدم و انشاالله سال آینده ما ۱۰ هزار صندوق پستی هوشمند را وارد عرصه پستی می‌کنیم.  

وی افزود: برنامه‌ریزی ما این است که در بعضی ادارات دولتی این موضوع را شروع کنیم. همچنین فردا جلسه‌ای را با سازمان امور استخدامی با معاون رییس جمهور داریم و پیش‌نویس بخش نامه‌ای تهیه شده که تمامی اداره‌های دولتی و نهادها و کارمندان وزارت‌خانه‌ها موظف می‌شوند که در مبادی ورودیشان صندوق‌های پستی هوشمند نصب کنند و تمامی  ارسال و دریافت مرسولات آن دستگاه توسط این صندوق‌ها انجام می شود و دیگر نامه رسان‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نخواهند بود وارد آن اداره شوند.  

لیایی در ادامه تشریح کرد: برای سال آینده هدف‌گذاری کردیم ۱۰ درصد از توزیع خودمان را در صندوق‌های پستی هوشمند قرار دهیم که هم باعث کاهش ترافیک می‌شود و هم دقت و سرعت ما را بالا می برد. الان شرکت ملی پست تقریبا ۱۹ تا صندوق پستی هوشمند دارد و  انشاالله برای سال آینده برنامه ۱۰۰۰ تا صندوق پستی هوشمند را داریم.  

انتهای پیام

منبع

ایسنا

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا