بانک و بیمهطلا و ارز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵


امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۸۷۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۳میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۸۷۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار  و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

 

همچنین بخوانید

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۲ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۶ دلار است.

 

در معاملات امروز (شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و حواله دلار  نیز به نرخ ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۴۷۲ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۳ هزار و ۱۶۴ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۶ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم  نیز با افزایش ۱۰ هزار و ۸۵۴ تومان است.

بروز رسانی: شنبه ۵  اسفند ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۱  میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۳  میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون

بروز رسانی: شنبه ۵  اسفند ۱۳:۰۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۸۷۳

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۴۴۵

انس طلا(دلار)

۲۰۳۶

انتهای پیام/

منبع

تسنیم

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا