بانکبانک و بیمه

اعلام ساعت کاری بانک کارآفرین در ایام ماه مبارک رمضان

با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین تغییر و اعلام شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، با توجه به فرار رسیدن ایام مبارک رمضان ساعت کاری شعب بانک کارآفرین از روز ۲۲ اسفند تا پایان ماه مبارک رمضان با تغییراتی همراه خواهد بود.

همچنین بخوانید

بر این اساس ساعت حضور کارکنان شعب تهران و شهرستان از تاریخ ۲۲ اسفند تا  ۲۵ فروردین از روز شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی ۱۴ و برای خدمت رسانی به مشتریان ۷:۴۵ الی ۱۳:۴۵ خواهد بود.
همچنین ساعت کاری شعب تهران و شهرستان در این ایام در روزهای پنج شنبه ۷:۳۰ الی ۱۳ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۷:۴۵ الی ۱۲:۴۵ خواهد بود.
بر اساس این گزارش ساعت کاری، کارکنان واحدهای ستادی بانک کارآفرین نیز از تاریخ ۲۲اسفند تا ۲۵ فروردین ماه با احتساب شناوری ۳۰ دقیقه ای در روزهای شنبه تا چهارشنبه۷(۷:۳۰) الی ۱۴(۱۴:۳۰) و در روزهای پنج شنبه ۷(۷:۳۰) الی ۱۳(۱۳:۳۰) خواهد بود.

ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین در روزهای پس از شب قدر نیز با تاخیر آغاز خواهد شد. به این ترتیب در روز ۱۱فروردین ساعت کاری شعب تهران و شهرستان برای کارکنان و مشتریان ستاد و شعب۹صبح الی ۱۳است. همچنین در روز ۱۵فروردین نیز کارکنان شعب و ستاد تهران و شهرستان ۸ صبح الی ۱۳ و برای خدمت رسانی به مشتریان ۸:۱۵ الی ۱۲:۴۵ خواهد بود.

قابل ذکر است که ساعت کاری پس از ایام ماه مبارک به روال سابق خود باز خواهد گشت.

شعبه منطقه آزاد ( کیش ) نیز بر اساس ساعات اعلامی از سوی سازمان منطقه آزاد فعالیت خواهد کرد.

  

 

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا