اقتصاد کلان

رشد تولید کشور در سال ۱۴۰۲ بیش از سال های قبل محقق شد

وزیر اقتصاد با اشاره به تحقق رشد تولید بیش از سال های قبل گفت: ستاد اقتصادی دولت در سال ۱۴۰۲ توانست علی رغم تحریم های شدیدی که وجود داشت بتواند بر پیش بینی های بدی که بر موضوع تورم ایجاد شده بود فائق آمده و ثبات اقتصاد کلان را تا حدی برگرداند.

به گزارش آرمان اقتصادی،  وزیر امور اقتصادی و دارایی که برای حضور در نشست مشترک با رئیس بانک توسعه اسلامی به عربستان سعودی و شهر جده سفر کرده‌ بود، با ارسال یک پیام ویدیوئی از کنار خانه خدا، آغاز سال ۱۴۰۳ را به مردم ایران تبریک گفت.

وی عنوان کرد: شب گذشته نشست ما با رئیس  بانک توسعه اسلامی خاتمه یافت که یکی از بهترین نشست هایی بود که در رابطه با طرح های تامین مالی در ایران طی سال های اخیر داشتیم.

خاندوزی در ادامه گفت: ستاد اقتصادی دولت در سال ۱۴۰۲ توانست علی رغم تحریم های شدید  که وجود داشت بتواند بر پیش بینی های بدی که بر موضوع تورم ایجاد شده بود فائق بیاید، ثبات اقتصاد کلان را تا حدی برگرداند و رشد تولید را بیش از سال های قبل محقق کنند.

وزیر اقتصاد تاکید کرد: امیدوارم در سال ۱۴۰۳ با مشارکت و نقش آفرین آحاد مردم بتوانیم دستاوردهای بهتری را در پی داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا