بورسفرابورس

باید از شرکت‌های دانش بنیان حمایت تسهیلاتی شود

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به هر میزان بتوانیم از شرکت‌های دانش بنیان حمایت تسهیلاتی و مقرراتی کنیم، این موضوع به ویژه در شرایط تحریمی که با آن مواجه هستیم به نفع کشور تمام خواهد شد.

بدری

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل از خانه ملت، صدیف بدری، با اشاره به ضرورت توجه به اقتصاد دانش بنیان در کشور گفت: ما هرچقدر از علم روز و نخبگان کشور حمایت کنیم، حتما به نتایج خوبی دست پیدا خواهیم کرد.

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان بیش از گذشته

نماینده مردم «اردبیل، سرعین، نیر و نمین» در مجلس با بیان اینکه استفاده از علم روز در صنعت تبدیل به محصول نهایی می‌شود، افزود: شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند پیشتاز این بخش باشند. لذا به هر میزان بتوانیم از شرکت‌های دانش بنیان حمایت تسهیلاتی و مقرراتی حمایت کنیم، این موضوع به نفع اقتصاد کشور تمام خواهد شد به ویژه در شرایط تحریمی که ما با آن مواجه هستیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان در کشور بیان کرد: این قانون، قانون حمایتی خوبی است و این قانون دست دولت را به میزان زیادی باز گذاشته تا از شرکت‌های دانش بنیان و تولیدات آنها به منظور صنعتی‌سازی و تجاری‌سازی حمایت کند.

این نماینده مجلس با اشاره به اقدامات موثر معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در زمینه تغییر قوانین حمایتی از این شرکت‌ها تاکید کرد: معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور فعالیت زیادی در زمینه حمایت از شرکت‌های دانش بنیان دارد و مجلس هم در صورت نیاز کمک رسان این بخش‌ها خواهد بود.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا