صنعت، معدن، تجارت

دغدغه بزرگ آیت الله رئیسی حل مشکلات صنعت، اقتصاد و مردم بود

معاون وزیر صمت گفت: آیت الله رئیسی به عرصه صنعت نگاه مثبتی داشت و در تمامی سفرها برای حل مسایل مهم تولید و صنعت بیشترین وقت را می گذاشتند.

به گزارش آرمان اقتصادی، محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت گفت: آیت الله رئیسی به عرصه صنعت نگاه مثبتی داشت و در تمامی سفرها برای حل مسائل مهم تولید و صنعت بیشترین وقت را می‌گذاشتند.در سفرهای استانی ایشان همیشه احیای واحدها را دنبال می‌کردند؛ پنجشنبه گذشته از نمایشگاه در شهر ساری بازدید کرد که نمایشگاه واحدهای احیا شده بود و در جمع کارگران چوب و کاغذ مازندران نیز طبق روال همیشه حضور یافت و با آنها صحبت کرد.

برادران در مصاحبه با رادیو اقتصاد تصریح کرد: رویکرد غالب ایشان حتی در زمان ریاست قوه قضائیه و شرکت‌های اقتصادی آستان قدس توجه ویژه ای به امر احیای واحدهای صنعتی بود.

معاون وزیر صمت بیان کرد: ایشان به مدیرانی که در این عرصه کار می‌کردند با جدیت تاکید داشتند که اگر من یک سفر برای حل مشکلات مردم و واحدهای صنعتی می‌روم به دلیل کمبود وقت است و شما که مدیر تخصصی هستید باید دائماً برای حل مشکلات واحدها و صنایع مختلف در رفت و آمد باشید تا مشکلات آنها حل شود.

وی گفت: جامعه صنعتی نیز به شدت خود را شریک این غم می‌دانند. اهالی صنعت ایشان را فردی از خود می‌دانستند که درد دل آنها را می‌شنود و برای حل آنها پیگیری می‌کند. دغدغه جدی ایشان در حوزه صنعت و اقتصاد و تولید و اشتغال بود.

برادران اظهار کرد: در این روزهای اخیر ایشان حجم گسترده‌ای از دستورات را به ما ابلاغ کردند که همکاران ما در دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز تلاش می‌کنند که بهترین خدمات را ارائه دهند.

منبع

مهر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا