بورسبورس اوراق

برگزاری کارگاه آموزشی «الزامات حاکمیت شرکتی و نحوه اجرا» در فرابورس

فرابورس با هدف ترویج فرهنگ حاکمیت شرکتی در بازار سرمایه و آگاهی هر چه بیشتر مدیران ناشران با الزامات دستورالعمل حاکمیت شرکتی، یک کارگاه آموزشی ۴ ساعته برگزار می‌کند.

همچنین بخوانید
فرابورس

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران(سنا) به نقل از فرابورس، کارگاه آموزشی آنلاین «الزامات حاکمیت شرکتی و نحوه پیاده‌سازی آن در ناشران»، ۲۱ خردادماه به مدت ۴ ساعت در فرابورس برگزار می‌شود.

سرفصل‌های این کارگاه شامل «مفاهیم و اهمیت حاکمیت شرکتی و اهداف اجرای آن در شرکت‌ها»، «تبیین الزامات دستورالعمل حاکمیت شرکتی ناشران»، «نقش سهامداران، هیات‌مدیره و مدیران ارشد در استقرار نظام حاکمیت شرکتی»، «نحوه اجرای حاکمیت شرکتی در سطوح عمودی یک شرکت» و «نحوه مدیریت تضاد منافع بین ذی‌نفعان در ساختار حاکمیت شرکتی» است.

همچنین، اساتید این کارگاه آموزشی علی رحمانی و حمیدرضا گنجی، اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا و مخاطبان آن شامل ناشران فرابورسی، مشاوران پذیرش، موسسه‌های حسابرسی معتمد و سهامداران عمده ناشران هستند.

گفتنی است؛ ویدیوی ضبط‌ شده کارگاه آموزشی «الزامات حاکمیت شرکتی و نحوه پیاده‌سازی آن در ناشران» برای استفاده عموم در تلویزیون اینترنتی فرابورس به نشانی https://faraboursetv.com/منتشر خواهد شد.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا