انرژی

پروژه‌هایی که با حضور شهید جمهور در استان تهران افتتاح شد

مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: ۱۷ هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه آب و فاضلاب در فروردین ماه سال جاری با حضور رئیس جمهور شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در استان تهران افتتاح شد.

محسن اردکانی پیش از ظهر امروز سه‌شنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران گفت: از سال ۱۴۰۰ تاکنون و در هر سه سال گذشته شاهد خشکسالی در استان تهران بودیم و انتظار از آب و فاضلاب استان تهران در این ایام فقط تأمین آب مورد نیاز مردم بوده است.

 وی اضافه کرد: البته در این سه سال علاوه بر تأمین آب مورد نیاز مردم از انجام فعالیت‌های اثرگذار و بلند مدت هم غافل نشدیم و ۱۷ هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه آب وفاضلاب در فروردین ماه سال جاری با حضور رئیس جمهور شهید افتتاح شد.

 مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: از جمله این اقدامات می‌توان به راه‌اندازی مرکز تله متری، اجرای حدود ۳۰۰۰ کیلومتر خطوط انتقال و شبکه جمع‌آوری فاضلاب، ۲۰۰ هزار متر مکعب مخزن، مرکز پست امداد و موارد دیگر اشاره کرد.

اردکانی در پاسخ به سوالی در خصوص میزان ذخیره آب سد ماملو نیز گفت: سد ماملو یکی از سدهای پنج گانه تأمین آب استان تهران است که حجم بسیاری دارد اما نسبت به سنوات ترسالی استان تهران شاهد کاهش قابل توجه میزان آب ذخیره شده در این سد هستیم.

 وی گفت: البته فعالیت همکارانم در آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص تأمین آب، مدیریت توزیع آب و همراهی مردم با این شرکت جای نگرانی برای تأمین آب باقی نگذاشته و ضمن این که از مردم عزیز برای تداوم همکاری در مصرف بهینه دعوت می‌کنیم، اطمینان می‌دهیم، که در تأمین آب برای شهروندان در استان تهران نگرانی وجود ندارد.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا