بانکبانک و بیمه

تعداد تراکنش های بانک صادرات رکورد جدیدی را به ثبت رساند

به گزارش پایگاه خبری توسعه اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان این بانک در اسفندماه سال گذشته به طورمیانگین روزانه بیش از ٣٠ میلیون تراکنش از طریق سیستم سپهر و در مجموع ٨٧۶ میلیون تراکنش موفق مالی انجام دادند که این میزان بیانگر رشد ١٨ درصدی تعداد تراکنش ها نسبت به بهمن ماه١٣٩۴ بود و گزارش های مربوط به عملکرد سیستم سپهر نمایانگر استقبال و رضایت هموطنان از خدمات این بانک می باشد.

براساس این گزارش بانک صادرات ایران در راستای همسویی با بانکداری نوین، جلب رضایت و تامین رفاه و آسایش مشتریان و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان از سال ٧٩ نسبت به نصب و راه اندازی سیستم پردازش هوشمند رایانه ای (سپهر) درشعب خود اقدام نموده است. با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و امنیت بالای سیستم سپهر، استقبال مردم از این سیستم زیاد بوده به طوری که تا پایان اسفندماه سال٩۴ بیش از ۴۴ میلیون حساب الکترونیکی توسط هموطنان درشعب این بانک افتتاح شده است.

گفتنی است تعداد کل تراکنش های سامانه سپهر در سال ٩۴ به ٨ میلیارد و ۵٠٠ میلیون تراکنش بالغ شده است که این بانک به عنوان بانک برتر در زمینه انجام تراکنش های الکترونیکی نقش تعیین کننده ای در زمینه انجام مراودات مالی هموطنان دارد.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۵٧۵ شعبه در سراسر کشور، ٣٨۵ هزار و۴٢٠دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ۴٨٠ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور سهم بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا