ارتباطات و فناوري اطلاعاتامور زیربنایی

پوشش سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در تمامی فناوری‌های شبکه، سراسری می‌شود

مدیرعامل شاتل موبایل از پیاده‌سازی اقدامات فنی لازم برای برقراری پوشش سراسری سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در تمامی نقاط کشور و در تمامی فناوری‌های شبکه‌های تلفن همراه خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، آرش کریم‌بیگی مدیرعامل شاتل‌ موبایل،  با اعلام این مطلب گفت: با حمایت‌های مجدانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران عامل رایتل، شرکت مخابرات ایران و همراه اول و با پایان اقدامات فنی لازم، پوشش شبکه تلفن همراه سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در تمامی نسل‌های تلفن همراه سراسری می‌شود. 

به گفته وی، سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در تمامی نقاط کشور در نسل‌های مختلف G۲، G۳،G۳ ۴G و ۴.۵G قابل استفاده خواهند بود.

پیش از این سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در نسل‌های سه، چهار و بالاتر در حدود ۵۸۰ شهر کشور قابل استفاده بودند. این سیم‌کارت‌ها قابلیت‌هایی از قبیل انتقال باقی مانده حجم بسته به دوره بعد، عدم محدودسازی زمان استفاده بخشی از حجم بسته خریداری شده مشترک به ساعات خاصی از شبانه‌روز، تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت، قابلیت تمدید خودکار بسته و سیستم پیشرفته مدیریت آنلاین سیم‌کارت در تعرفه خدمات پایه سیم کارت‌های اعتباری کشور، باعث شده محصولات و خدمات این اپراتور برای مشترکان متفاوت و منحصر به فرد باشد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره وضعیت پوشش و خدمات سیم‌کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور مراجعه و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا