بانکبانک و بیمه

مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین تغییر کرد

به گزارش پایگاه خبری توسعه اقتصادی، در حکمی از سوی پور سعید مدیرعامل بانک ایران زمین، مدیر روابط عمومی این بانک منصوب شد.

،پور سعید مدیرعامل بانک ایران زمین در این جلسه، در خصوص اهمیت و جایگاه روابط عمومی بیان کرد: جایگاه روابط عمومی و نقش آن در موفقیت هر سازمانی بسیار پر رنگ است بخصوص در عرصه بانکداری بخاطر اعتماد مردم و جامعه فعالیت روابط عمومی بسیار موثر است.
وی در ادامه با اشاره به عملکرد مثبت روابط عمومی این بانک اظهار کرد: نقش روابط عمومی بسیار ارزنده است، روابط عمومی ها می توانند با اقدامات خود نام بانک را در ذهن مردم به عنوان یک نام خوب و نیکو حک کنند که هر وقت نام بانک مطرح می شود حس خوبی به شنونده القا شود و موجب حضور برجسته تر بانک در بازار پولی کشور نیز خواهد شد.
پور سعید در ادامه افزود: بحث ارتباطات درون سازمانی بانک نیز با اهمیت است که روابط عمومی در این حوزه می تواند تمام واحدها و کارکنان بانک را بخوبی بهم ارتباط بدهد، و باعث همدلی و همراهی کارکنان بانک شود.
در ادامه جلسه استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین با بیان این که از حضور در جمع کارکنان خوب بانک بسیار خرسند است،از اعتماد مدیریت بانک جهت سپردن این مسئولیت تشکر کرد و اظهار کرد: در دنیای فعلی رقابت های بانک ها در بازار پولی کشور به غیر از حفاظت های فیزیکی و اکنون حفاظت های مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی در ادامه بیان داشت: تلاش می شود با جمع آوری ایده ها و تشکیل اتاق فکر ضمن تقویت اثربخشی روابط عمومی در تمام حوزه های سازمانی و برون سازمانی نقشی مؤثر در ارائه خدمات اطلاع رسانی و ارتباطی داشته باشیم.
استاد پیش از این سوابقی همچون: مدیریت روابط عمومی بنیاد دارالهدی، سردبیری چند رسانه مکتوب و مجازی و عضو شورای اطلاع رسانی چندین سازمان و وزارتخانه را در کارنامه خود دارد.

  کد خبر
2827

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا