مدیرعامل گروه بهمن آمادگی خود را در مهارتورم ورشد تولیداعلام کرد

پیرو نامگذاری سال ۱۴۰۲ به نام مهار تورم و رشد تولید توسط مقام معظم رهبری، در پی تحقق این شعار مدیرعامل گروه بهمن آمادگی خود را اعلام کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از گروه بهمن، با این نامگذاری رسمی برای سال ۱۴۰۲ شمسی یک بار دیگر رهبر انقلاب، بر ضرورت توجه جدی و واقعی به مسائل حوزه تولیدی و همچنین چاره جویی برای رفع چالش‌های اقتصادی و تورم موجود تاکید کردند.
در این باره بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن با اشاره به پیام مقام معظم رهبری گفت: ما به نوبه خود در حوزه صنعت خودرو آماده عملی سازی فرمایشات مقام معظم رهبری هستیم. در این راستا در حوزه خودروهای سواری امسال رشد تولید ۱۰۰ درصدی داریم. در بخش واردات یا خودروهای CBU نیز مطابق با سیاست دولت وارد خواهیم شد. هر چند که سنگ بنای تولید در گروه بهمن بر پایه داخلی سازی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی قرار دارد.
علیمرادلو اظهار کرد: به رغم همه تحریم‌ها و سختی‌ها، در سال ۱۴۰۱ افزایش تولید ۲۰۰ درصدی در حوزه خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین شاهد بودیم و با توجه به نیاز بازار، این رشد تولید ادامه دارد و امسال نیز ۱۰۰ درصد افزایش تولید خواهیم داشت. همچنین در حوزه تولید اتوبوس نیز امسال شاهد رشد ۴۰۰ درصدی هستیم.
مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به اینکه افزایش تولید سبب اشتغالزایی برای جوانان کشور می‌شود: در یک سال و نیم گذشته تعدادی نیروی انسانی گروه بهمن صد درصد افزایش داشت، امسال نیز با توسعه محصولات و افزایش تولید شاهد افزایش اشتغال در همه بخش‌ها هستیم. همه اینها در راستایی منویات مقام معظم رهبری تحقق می باید و نامگذاری سال ۱۴۰۲ به نام «مهار تورم و رشد تولید» سرلوحه فعالیت‌های گروه بهمن قرار خواهد گرفت تا با افزایش تولید و بالا رفتن بهره‌وری، تورم موجود در حوزه خودرو کاهش یابد.
علیمرادلو با اشاره به اینکه این شرکت بر روی طراحی و داخلی سازی موتور مطالعات خود را آغاز کرده و امسال توانایی مونتاژ موتور فیدلیتی و ریسپکت را کسب می‌کند، اظهار کرد: راه اندازی خطوط تولید رباتیک بدنه خودروهای SUV برای اولین بار در کشور، توسعه سالن رنگ، خط مونتاژ، محصولات و زیرساخت‌های لازم از اقدامات گروه بهمن در سال گذشته بود.
وی با تاکید بر ارتقای کیفیت محصولات تولیدی گفت: ما همواره در بهمن سعی داریم تا با افزایش تولید و عرضه با قیمت مناسب، رضایت مشتری را جلب نمائیم. توسعه محصولات از دیگر برنامه‌های گروه بهمن خواهد بود که با توان بیش‌تری در دستور کار سال جدید قرار می‌گیرد تا بر مبنای آن محصولات جدید، متنوع و به‌روزتری را به بازارهای داخلی روانه سازیم.

منبع

مهر

خروج از نسخه موبایل