درباره ما

آرمان اقتصادی یک سایت تخصصی در حوزه اقتصاد با شعار «جامع‌ترین رسانه اقتصادی» است.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی در سال ۱۳۹۲ و درابتدا با نام توسعه اقتصادی به صورت آزمایشی با هدف ارائه اخبار اختصاصی حوزه اقتصاد و همچنین مقالات علمی و پژوهشی در این حوزه راه اندازی گردید . پس از گذشت ۳ سال و در سال ۱۳۹۵ آرمان اقتصادی به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه اقتصاد و با مدیر مسوولی هادی صفاری، مجوز رسمی به شماره ۷۸۴۰۴ را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی اکنون به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی فعالیت می‌کند.

در مجموعه آرمان اقتصادی جمعی از دانش‌آموختگان علم اقتصاد و ارتباطات گرد هم آمدیم تا بتوانیم جامع‌ترین رسانه‌ تخصصی اقتصادی کشور را به مخاطبان ارائه کنیم.

در نسخه فارسی آرمان اقتصادی روزانه حدود ۲۰۰ خبر تخصصی در حوزه اقتصاد به صورت تفکیک شده در دسته‌بندی‌های مشخص شده منتشر می‌شود.

از شاخصه‌های آرمان اقتصادی نوع دسته‌بندی اخبار در زیربخش‌های جزئی و همچنین طراحی صفحات تخصصی برای موضوعات مختلف است بدین‌گونه که علاوه بر دسته‌بندی مرسوم در رسانه‌ها، در آرمان اقتصادی می‌توانید دسته بندی موضوعی اخبار را نیز دنبال کنید.

برخی از صفحات تهیه شده در این زمینه:

صفحه تخصصی اخبار بانک و موسسات مالی صفحه تخصصی اخبار بیمه و شرکت‌های بیمه صفحه تخصصی ارز دیجیتال صفحه تخصصی بورس صفحه تخصصی وام و تسهیلات صفحه تخصصی انتصـابات مدیران اقتصادی صفحه اختصاصی بخش آموزش

رویکرد آرمان اقتصادی علاوه فعالیت در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار، ارائه مقالات تخصصی ویژه علاقه‌مندان و پژوهشگران اقتصادی است. به همین سبب در پی راه‌اندازی یک پایگاه جامع در خصوص ارائه و انتشار مقالات تخصصی و علمی در حوزه اقتصاد هستیم.

در آرمان اقتصادی امکان ضبط و پایش ۲۴ ساعته تمامی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی وجود دارد؛  از این رو تیم تولید محتوای ویدئویی این رسانه روزانه با تهیه ویدئوهای تخصصی اقتصادی علاوه بر انتشار در سایت آرمان اقتصادی امکان مشاهده این ویدئوها را در شبکه‌های تصویری مختلف این رسانه از جمله یوتیوب، آپارات، نماشا و تماشا برای کاربران فراهم کرده است.

همچنین آرمان اقتصادی با توجه به قابلیت فوق با بسیاری از سازمان‌های متخلف درخصوص پایش ویدئو همکاری دارد.

آرمان اقتصادی همچنین علاوه بر انتشار اخبار اقتصادی که در اختیار عموم کاربران قرار دارد ، بسته‌های ویژه خبری حاوی تحلیل‌های اختصاصی، بولتن‌های اختصاصی در حوزه‌های مختلف را تولید می‌کند که کاربران از طریق فروشگاه قادرند این بسته‌های خبری و همچنین کاربری‌های ویژه  تهیه کنند.

بسته‌های خبری سازمانی این امکان را به سفارش دهنده می‌دهد ،بولتن ویژه سازمانی خود را به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه دریافت کنند.

 

صاحب امتیاز و مدیر مسوول: هادی صفاری

 

شماره مجوز: ۷۸۴۰۴

 

 زمینه فعالیت: رسانه تخصصی اقتصادی

 

جهت دریافت اطلاعات تماس اینجا کلیک کنید

 

خروج از نسخه موبایل