مرکز دادرسی مالیاتی، سنگر تظلم‌خواهی مردم در حوزه مالیات است

رییس کل سازمان امور مالیاتی در نشست هم‌اندیشی مدیران دادرسی مالیاتی سراسر کشور گفت: مرکز دادرسی مالیاتی سنگر تظلم‌خواهی مردم و مؤدیان مالیاتی است.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از از سازمان امور مالیاتی؛ سید محمدهادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه، مرکز دادرسی مالیاتی سنگرت ظلم خواهی مردم و مؤدیان مالیاتی است، گفت: لازم است با جذب نیروی انسانی توانمند در مدیریت‌های دادرسی، توان رسیدگی به پرونده‌ها در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی ارتقا یابد.

سبحانیان تصریح کرد: دستاوردهای ملموس و قابل ارائه‌ای در مرکز دادرسی اتفاق افتاده است که در نتیجه ابتکار عمل «تعریف شاخص‌های عملکردی جامع» در دوره جدید بوده است.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی صیانت از کارکنان را یکی از رویکردهای اصلی سازمان امور مالیاتی در دوره تحولی جدید دانست و بیان داشت: بیمه مسئولیت کارکنان مالیاتی برای آرامش خاطر همکاران مالیاتی در سراسر کشور انجام شده است. برای بهبود وضعیت خدمت به همکاران مدیریت‌های دادرسی و خدمت‌رسانی بهتر به مردم، به زودی معاونتی برای توسعه مدیریت و امور پشتیبانی در ستاد مرکز دادرسی مالیاتی ایجاد می‌شود.

منبع

مهر

خروج از نسخه موبایل