ارتباطات و فناوري اطلاعاتامور زیربنایی

فرصت شرکت در قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل تمدید شد

 

فرصت شرکت در قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل به مدت ده روز تمدید شد و هموطنان عزیز می توانند تا ۱۰ اردیبهشت ماه با خرید سیم‌کارت و یا استفاده از خدمات رایتل، از شانس شرکت در قرعه‌کشی یک دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یک میلیارد تومان برخوردار شوند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی رایتل، با توجه به استقبال گسترده هموطنان عزیز، فرصت شرکت در قرعه‌کشی بزرگ رایتل به مدت ده روز تمدید شد. تمامی هموطنان عزیز می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی بزرگ رایتل تا پایان روز ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۸، با ثبت‌نام و اولین استفاده سیم‌کارت خود عضوی از خانواده رایتل شده و در قرعه‌کشی یک واحد آپارتمان به ارزش یک میلیارد تومان شرکت کنند. مشترکین پیشین رایتل نیز  می‌توانند با خرید بسته و یا افزایش اعتبار، پرداخت صورتحساب و کسب امتیاز بیشتر، شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل افزایش دهند.

گفتنی است، اعتبار ریالی سیم‌کارت، علاوه بر اینکه امتیاز قرعه‌کشی محسوب می‌شود، قابل استفاده در تمامی خدمات رایتل شامل تماس صوتی، پیامک، اینترنت، خرید بسته‌های مصرفی و سایر خدمات نیز خواهد بود.

هر فرد می‌تواند بدون محدودیت با یک یا چند شماره تماس رایتل در این قرعه‌کشی شرکت کرده و امتیاز کسب کند، امتیاز بیشتر به معنی شانس بیشتر برای برنده شدن است. جزییات مربوط به امتیاز دریافتی در ازای استفاده از هر یک از خدمات رایتل از اینجا قابل مشاهده است.

شایان ذکر است، مشترکین به‌صورت خودکار و براساس امتیاز دریافت شده در قرعه‌کشی شرکت داده خواهند شد. همچنین استعلام امتیاز در قرعه‌کشی از سامانه مدیریت حساب و اپلیکیشن رایتل من امکان‌پذیر است.

با توجه به عضویت رایتل در خانواده بزرگ تأمین اجتماعی و جامعه کارگری کشور و به منظور ارج نهادن به مقام کارگر ، مراسم قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل شامل یک دستگاه آپارتمان به ارزش یک میلیارد تومان، ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۹۸، همزمان با روز کارگر برگزار خواهد شد.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا