بانک پارسیان
امور زیربناییراه و ساختمان

تکمیل متروی هشتگرد – گلشهر در آینده نزدیک/ توسعه پروژه‌های عمرانی با مشارکت بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه با مشارکت بخش خصوصی پروژه‌های عمرانی در این شهر در حال اجرا است گفت: مراحل نهایی تکمیل متروی هشتگرد را می‌گذرانیم و به زودی این پروژه به افتتاح می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،، داود صفدری در مراسم افتتاح ۱۲۱۲ واحد مسکن مهر و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه پروژه ملی متروی هشتگرد از سال ۹۰ آغاز شده است گفت: در حال حاضر مراحل پایانی احداث متروی هشتگرد – گلشهر را پشت سر می‌گذاریم.

وی افزود: منابع مالی زیادی را این پروژه به خود اختصاص داده است و شرکت عمران شهرهای جدید از منابع داخلی خود سعی دارد هرچه زودتر قطار را بر روی ریل هشتگرد حرکت دهد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه در حال حاضر ۸۵ هزار واحد مسکونی در این شهر ساخته شده است گفت: چشم‌انداز جمعیتی این شهر ۳۰۰ هزار نفراست اما پتانسیل رسیدن به ۶۷۰ هزار نفر را دارد.

وی تاکید کرد: البته نتوانسته‌ایم آنچه که باید خدمات به مردم در این منطقه ارائه دهیم و باید فضای سبز توسعه بیشتری داشته باشد.

صفدری با بیان اینکه از طریق مشارکت با بخش خصوصی در حال تکمیل مرکز محلات در این منطقه هستیم گفت: طبق دستور آقای طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی در سال آینده پروژه ساخت ۲۰ مدرسه عملیاتی خواهد شد.

 

 

منبع

ایلنا

  کد خبر
293667
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *