صنعتکسب و کار

لودرهای سنگین و لوازم یدکی مرتبط با آن ها

لودرهای سنگین و لوازم یدکی مرتبط با آن ها از جمله ماشین آلاتی هستند که در پروژه های مختلفی مانند ساختمان سازی، عمرانی و غیره به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. لودر در زبان انگلیسی به معنی حمل کننده بار می باشد. لودرها امروزه انواع مختلفی دارند و اهمیت آن موجب شده است که قطعات و لوازم یدکی آن نیز با اهمیت باشد، بنابراین آن چه که در خصوص لودر های سنگین و لوازم یدکی مرتبط با آن ها مهم است، مطابقت داشتن این لوازم یدکی با لودر مورد نظر و هم چنین اصل و اورجینال بودن آن ها می باشد. امروزه لودرها توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند که برخی از این شرکت های مهم عبارتند از:

 1. کوماتسو
 2. کاترپیلای
 3. هیوندای
 4. ولوو
 5. هیتاچی
 6. کاوازاکی

تمامی این لودرها به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • لودرهای چرخ زنجیری
 • لودرهای چرخ پلاستیکی

که هر کدام از این لودرها کاربردهای گسترده و ویژه خودشان را دارند و لوازم یدکی آن ها نیز گاهی اوقات کاملاً با یک دیگر متفاوت است. به طوری که شما ابتدا باید هنگام خرید دقیقاً همان قطعه یدکی را تهیه کنید که متناسب با لودر مورد نظرتان می باشد. یعنی هر کدام از شرکت هایی که در بالا نام بردیم، قطعات و لوازم یدکی مختلفی را تولید و عرضه می کنند.

همچنین بخوانید

البته شرکت هایی که ذکر کردید جزو برندهای شناخته شده و معتبر می باشند و کالاها و قطعات یدکی آن ها از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. اوقات ممکن است نوع تقلبی آن ها را نیز در بازار ببینیم که البته شباهت بسیاری به نوع اصلی دارند، اما مرغوبیت و کیفیت نوع اصلی را دارند. پس در هنگام خرید باید به این موضوع توجه لازم را داشته باشید.

برند ولوو و لوازم یدکی مرتبط با آن

یکی از این شرکت ها و برندهای شناخته شده برند ولوو است که از جمله شناخته شده ترین و معتبرترین برندهای جهان محسوب می‌ شود و افرادی که در کارهایی مانند راه سازی فعالیت دارند، از کیفیت بالای این برند آگاهی دارند. قطعات و لوازم یدکی ولوو نیز از کیفیت خوبی برخوردار است و عمر بالا و دوام طولانی دارد، بنابراین اگر قصد خرید قطعات یدکی و لوازم یدکی با کیفیت و مرغوبیت را دارید، برند ولوو یکی از این برندهای شناخته شده است و در صورت استفاده کردن از آن ها بهترین کیفیت را از لودر خواهید دید.

برند هیوندای و لوازم یدکی مرتبط با آن

یکی دیگر از برندهای نام آشنا برند هیوندای است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و قطعات آن نیز مانند قطعات ولوو کیفیت و مرغوبیت بسیار خوبی دارند. که البته این قطعات نیز با پیشرفت تکنولوژی روز به روز در حال تغییر و تحول هستند و این برند از زمان تاسیس خود توانسته است کیفیت و برتری خودش را نسبت به برخی دیگر از برندهای ناشناخته به اثبات برساند. لودر هیوندای توانایی بالایی در عملیات های حفاری و عمرانی از خود نشان داده است.

قطعات و لوازم یدکی هیوندا نیز به قطعاتی گفته می شود که موجب کارکرد بهتر لودر خواهند شد. این قطعات هر کدام دارای کارکرد جداگانه ای هستند، اما در کنار هم مجموعه بزرگی را تشکیل می دهند که لودر هیوندا می باشد. برای خرید لوازم یدکی لودر هیوندا می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

برخی از لوازم یدکی لودرهای سنگین

برخی از لوازم و قطعات یدکی انواع لودرهای سنگین عبارت هستند از:

 1. لوازم برقی
 2. قطعات موتوری
 3. گیربکس
 4. لوازم هیدرولیک
 5. فیلتر آلات
 6. قطعات شناسی و غیره

که هر کدام از این قطعات نام برده خودشان قطعات دیگر را نیز دارند، بنابراین در هنگام پیدا شدن هر گونه نقصی در این قطعات باید با دقت بسیار زیادی قطعه مورد نظر را مورد بررسی قرار داد تا بتوان دقیقاً همان قطعه را تهیه کرد که دچار نقص و خرابی شده است.

نتیجه گیری

در این قسمت به بررسی لودرهای سنگین و قطعات یدکی مرتبط با آن ها پرداختیم و گفتیم که لودرهای سنگین انواع و اقسام مختلفی دارند و امروزه توسط برندهای مختلفی عرضه می شوند و قطعاً بسیاری از قطعات یدکی و لوازم یدکی آن ها مرتبط با همان برندی است که آن را تولید کرده است. برای اطلاعات بیش تر در این خصوص می توانید به سایت ایران سرویس ماشین مراجعه کرده و اطلاعات دقیق تری در این خصوص را به دست بیاورید.همچنین شما باید بدانید که برای خرید لوازم یدکی لودر ولوو و لوازم یدکی لودر کوماتسو نیز می توانید به سایت ایران سرویس ماشین مراجعه نمایید.

منبع
این مطلب رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا