اقتصاد کلان

انتصاب حسن استوار آذر بعنوان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجان شرقی

حسن استوار آذر بعنوان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجانشرقی منصوب شد
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجانشرقی، حسن استوار آذر در مراسمی با حضورشهرتی فر، معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی، شهرام تیموری عضو هیات مدیره و معاون امور حقوقی و فروش اموال غیر منقول،اسماعیلی، مدیر حراست سازمان و تعدادی دیگر از مدیران کل استانی، طی حکمی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این سازمان بعنوان مدیر اموال تملیکی این استان منصوب شد.
در این مراسم ضمن قدردانی از داور سرپاکه سرپرست قبلی این مدیریت، استوار آذر بعنوان مدیر جدید اموال تملیکی استان آذربایجانشرقی معرفی شد.
متن حکم وی به شرح ذیل می باشد:
جناب آقای حسن استوار آذر
با سلام
با عنایت به تعهد و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجانشرقی منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در اجرای برنامه ها، خط مشی و سیاستهای ابلاغی دولت تدبیر و امید و بهره گیری از امکانات استان، هماهنگی و همکاری همه جانبه با بخشهای مختلف سازمان و اهتمام برای برقراری تعامل سازنده با دستگاههای اجرایی و قضایی استان در تحقق اهداف و برنامه های سازمان حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید.
عزت،توفیق وسربلندی جنابعالی را درانجام امور و وظایف محوله از خداوند منان مسئلت می نمایم.
جمشید قسوریان جهرمی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

  کد خبر
172593
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *