بانکبانک و بیمه

بانک توسعه تعاون در مطابقت و عمل به قوانین پیشرو است

عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون گفت بانک توسعه تعاون در مطابقت و عمل به قوانین پیشرو بوده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،  عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در افتتاحیه کارگاه آموزشی بازرسان بابیان مطلب فوق گفت: بانک توسعه تعاون همواره در مطابقت باسیاست‌ها و عمل به قوانین و ضوابط و مقررات همیشه پیشرو بوده است.

نجفی ضمن اشاره به این‌که بازرسی امری سخت و پیچیده است افزود: بانک توسعه تعاون همکارانی جوان، تحصیل‌کرده و پاک دست دارد و در فرآیندهای بانک همیشه سعی بر حسن جریان، روان‌سازی و شفاف‌سازی امور بوده است.

وی خداترس و باتقوا بودن، صداقت و وفاداری، رازداری، آگاهی به دانش روز، پرهیز از افراط‌وتفریط و انعطاف‌پذیر بودن را از خصایص یک بازرس برشمرد و سلامت و مراقبت نفس را شرط اولیه کار در بنگاه‌های اقتصادی دانست.

ایشان آگاه‌سازی شعب و واحدها در خصوص موارد پر ریسک و پرخطر را از وظایف بازرسی دانست و پیشگیری را مقدم بر رسیدگی دانست و با اشاره به سفارش معارف دینی مبنی بر رعایت رأفت و عفو و بخشش خطاکاران، حفظ آبرو و حریم شخصی افراد را الزامی پنداشت.

عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه خاطرنشان کرد: امروزه باوجود بازرسی توانمند، هدفمند و هوشمند شاهد این هستیم که کمترین نیاز به مداخله نهادهای نظارتی بیرونی در بانک وجود دارد.

وی با اشاره به این‌که فرآیندهای بازرسی در دوران مدیریت اخیر هدفمند، هوشمند و فعال بوده گفت: بازرسی باید خود را با تحولات فضاهای کسب‌وکار تطبیق دهد و نیز علاوه بر بیان نقاط ضعف سازمان، نقاط قوت را هم نمایان سازد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی pic for news-4_5bcefaff152d0 بانک توسعه تعاون در مطابقت و عمل به قوانین پیشرو است   پایگاه خبری آرمان اقتصادی pic for news-4_5bcefb376e83d بانک توسعه تعاون در مطابقت و عمل به قوانین پیشرو است

 

  کد خبر
225388
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن