بانک پارسیان
بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

سامانیوم چیست؟ / نسل جدید کسب‌وکار باشگاه مشتریان توسط بانک سامان رونمایی شد

بانک سامان با هدف ایجاد ارزش‌افزوده برای مشتریان و خدمات‌رسانی مناسب‌تر، از نسل جدید کسب‌وکار باشگاه مشتریان با نام تجاری «سامانیوم» رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، باشگاه مشتریان بانک سامان در راستای تأمین نیازها و ایجاد منافع بیشتر برای مشتریان ایجاد شده تا با گردآمدن مشتریان در کنار یکدیگر، امکان ایجاد ارزش‌افزوده بیشتر برای آنها فراهم شود.

براساس این گزارش، مشتریان بانک سامان با عضویت در «سامانیوم» و ثبت مشخصات و سلایق خود در زمینه‌های ورزشی، هنری و تفریحی، از خدمات مرتبط آن بهره‌مند می‌شوند.

عرضه خدمات متنوع بانکی و بیمه‌ای با شرایط آسان و شرایط مناسب‌تر، ارائه کدهای تخفیف روی کالاها و خدمات متنوع، امکان بازگشت نقدی، قرعه‌کشی مداوم و اهدای جوایز متنوع از جمله ویژگی‌های باشگاه مشتریان بانک سامان است.

در نخستین قرعه‌کشی بزرگ «سامانیوم»، تمام اعضای باشگاه از ۱۱ آذرماه به مدت یک ماه (تا ۱۱ دی ماه ۱۳۹۷)، با عضویت، فعالیت و دعوت سایرین به باشگاه «سامانیوم»، در قرعه‌کشی یک دستگاه گوشی تلفن همراه آیفون Xmax و ده‌ها هدیه دیگر شرکت خواهند کرد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی sam-index-way2ay-97-09-11 سامانیوم چیست؟ / نسل جدید کسب‌وکار باشگاه مشتریان توسط بانک سامان رونمایی شد

پایگاه خبری آرمان اقتصادی sammm-index-way2pay-97-09-11 سامانیوم چیست؟ / نسل جدید کسب‌وکار باشگاه مشتریان توسط بانک سامان رونمایی شد

علاقه‌مندان برای دانلود نسخه اندروید و iOs اپلیکیشن سامانیوم می‌توانند به صفحه باشگاه در وب‌سایت بانک سامان مراجعه کنند.

منبع

راه پرداخت

  کد خبر
242173
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *