بانکبانک و بیمه

بازدید عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از مدیریت و شعب استان لرستان

عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران به همراه یوسف نجدی مدیر امور استان ها به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد حوزه های جذب منابع، کنترل مصارف و کاهش مطالبات بانکی، از مدیریت و شعب استان لرستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ارزیابی آمار عملکرد مدیریت و شعب استان در حوزه بازاریابی و جذب منابع، تخصیص بهینه منابع، پیگیری وصول مطالبات، بررسی درخصوص پتانسیل های موجود و عملکرد ستاد و شعب دراین خصوص از جمله اهداف سفر امامی به استان لرستان است.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی enews_EToolsFile_enews_EToolsFile_IMG_7471-a93dc81f-ea94-455b-a39a-a2f02e405160-77143e72-efcf-440a-9ec2-9c05f02d484a بازدید عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از مدیریت و شعب استان لرستان
امامی در نشست هم اندیشی با روسای شعب و دوایر ستادی استان، ضمن تبریک ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: انتظار می رود که کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران با فعالیت موثر و تخصصی در چارچوب سیاست‌های پولی کشور، گامی در جهت رضایت پروردگار و مردم برداشته و نیز موجب تقویت نظام شکوهمند اسلامی شوند. درادامه امامی، ضمن بررسی دفاتر راهبرد و بازاریابی، اعلام داشت: باید روند رو به رشد ادامه یابد و از ایجاد فرصت ها به منظور بلوغ و به ثمر رساندن استعدادها استفاده گردد. وی در ادامه گفت:کارکنان بانک در راستای راهبرد بانک، باید باانگیزه، بااراده، هدفمند، با برنامه، با اطلاع و مسلط بر اطلاعات، رقابت پذیر، پیگیری کننده کار و نتیجه گرا باشند.
امامی در ادامه با اشاره به اهمیت آمار و اطلاعات در پیشرفت سازمان‌ها، عدم داشتن اطلاعات درست را نیز یک آفت دانست. وی گفت: شعب با تلاش در راستای بازاریابی هدفمند و تبلیغ طرح های بانک، در راستای نیل به اهداف سازمانی گام بردارند.
امامی بیان داشت: با عنایت به ماموریت راهبردی بانک که گره گشایی از نیاز های خرد قرض الحسنه و اهمیت به کسب و کارهای کوچک و اشتغالزا می باشد، مشتریانی که مستحق دریافت تسهیلات قرض الحسنه در حوزه رفع احتیاجات ضروری، درمان بیماری، ازدواج و تامین مسکن هستند باید در اولویت ارائه خدمات بهینه بانک قرار گیرند.
نجدی مدیر امور استان ها نیز با بررسی آمار و عملکرد شعب استان ایلام اظهارداشت: کمیته بازاریابی استان باید تلاش کند تا نسبت به معرفی بیشتر طرح های تسهیلاتی و خدمات بانک اقدام و با بهره گیری از اصول بازاریابی و مشتری مداری سهم بیشتری از بازارهای هدف را محقق کند.

  کد خبر
275535
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن