خودروصنعت، معدن، تجارت

عقب‌نشینی پراید تا کجا ادامه دارد؟

هر چند قیمت خودرو این روزها همگام با انتظارات موجود در بازار برای کاهش قیمت منطبق نیست اما در سایه رکود حاکم بر بازار و کاهش بیشتر تقاضا در ایام سوگواری محرم، قیمت پراید عقب نشینی کرد.

 به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از خبرآنلاین ، در آخرین روز هفته، ارزان‌ترین خودروی بازار به قیمتی متفاوت از روزهای گذشته فایل شد. پراید ۱۱۱ که آوازه پیشروی‌اش به سمت ۶۰ میلیون تومان، مدتها بازار خودروی ایران را تحت تاثیر قرار داده بود امروز در کانال ۴۶ میلیون تومان فایل شد تا رویای کاهش بیشتر قیمت این خودرو نیز دوباره جان بگیرد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 5253005 عقب‌نشینی پراید تا کجا ادامه دارد؟

 این خودرو مدتهای طولانی در کانال ۵۰ میلیون تومان قرار داشت و به تازگی با پذیرش کاهش سه میلیون تومانی قیمت در محدوده ۴۷ تا ۴۸ میلیون تومان حضور داشت اما در آخرین روز هفته رسیدن به قیمت ۴۶ میلیون تومان بسیاری را به این نتیجه رساند که پراید امکان پسروی تا قیمت کمتر از ۴۵ میلیون را نیز داراست. قیمت تحویل این خودرو در کارخانه ۳۹ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان است. به این ترتیب هنوز قیمت تحویل کارخانه با قیمت بازار آزاد فاصله ای قابل توجه را داراست.

 قیمت سایپا ۱۳۱ نیز امروز به ۴۲ میلیون تومان رسیده است.

پراید وانت ۴۲ میلیون و ۵۰۰ تا ۴۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورد. تیبا صندوق دار نیز با پایین آمدن از کانال ۵۰ میلیون به قیمت ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فایل شد.

  کد خبر
378958
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن