صنعتصنعت، معدن، تجارت

ضرورت تکمیل زیرساخت‌های منطقه گرمسار با هم افزایی دستگاه های استانی

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بر تکمیل زیرساخت های این منطقه ویژه با هم افزایی بین دستگاه‌های ملی و استانی در راستای ماده ۱۸ قانون مناطق ویژه تاکید کرد.

امیر بیات موقعیت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در نزدیکی پایتخت را مزیت اساسی برای فعالان اقتصادی و صنعتی بیان کرد و افزود : ایدرو به عنوان سازمان متولی این منطقه تاکنون نسبت به تامین زیرساخت‌های اساسی از قبیل آب ، برق ، معابر، گمرک ، مخابرات و … اقدامات جدی در شرایط تنگناهای اقتصادی و تحریم ها صورت داده است.

وی واگذاری اراضی منطقه به سرمایه گذاران و کارآفرینان را بر اساس ماده ۲۲ قانون اداره مناطق ویژه اعلام کرد و افزود خوشبختانه با همکاری شایسته وزارت نفت و شرکت ملی گاز اقدامات گازرسانی به منطقه نیز با پیشرفت قابل توجهی صورت گرفته و امید می‌رود به زودی این زیرساخت اساسی نیز به طور کامل در منطقه آماده استفاده بخش خصوصی و متقاضیان گردد.

رئیس هیئت عامل ایدرو لزوم همکاری و تعامل بخشهای مختلف در راستای تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تسهیل و رفع موانع برای سرمایه گذاران و متقاضیان کار آفرینی در سال جهش تولید را بیش از پیش کلیدی برشمرد و تصریح کرد این سازمان ضمن سپاس از وجود روحیه
تعامل در مسئولان منطقه‌ای بهره مندی از تمامی ظرفیت ها برای جذب سرمایه گذاران و تسهیل شرایط از جمله مساعدت های نماینده مردم منطقه را یاری رسان توسعه در این منطقه ویژه اقتصادی ممتاز می داند.

در این دیدار همچنین انوشیروان مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجاس شورای اسلامی نیز دغدغه های توسعه منطقه و دیدگاه های خود را بیان کرد.

منبع

ایدرو

  کد خبر
516997

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن