بانکبانک و بیمه

آمادگی بانک سپه برای پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم

مشتریان می توانند از طریق مراجعه به درگاه‌های غیرحضوری و حضوری و با ارائه اطلاعات مورد نیاز، نسبت به پذیره‏‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری از تاریخ ۵ تا ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۹ اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه،این بانک به عنوان یکی از بانکهای عامل پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌ گذاری صندوق سرمایه‌ گذاری پالایشی یکم دولتی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا از طریق مراجعه به درگاه‌های غیرحضوری و حضوری و با ارائه اطلاعات مورد نیاز، نسبت به پذیره‏‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری از تاریخ ۵ تا ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۹ اقدام کنند.

بر اساس این گزارش سقف سرمایه گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی)، حداکثرپنجاه میلیون ریال (پنج میلیون تومان) تعیین شده است وپذیره‏ نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان‏پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد.

لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلا در پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم (دارا یکم) شرکت کرده اند ، می توانند در مجموع دو صندوق تا سقف ۵۰ میلیون ریال پذیره نویسی کنند و داشتن کد بورسی برای پذیره نویسی الزامی نیست.

با توجه به تأکیدات ستاد ملی مبارزه با کرونا توصیه می‌شود هموطنان عزیز به منظور حفظ سلامت، جز در موارد ضروری، از مراجعه حضوری به شعب بانک جداً پرهیز نموده و پذیره نویسی را از طریق درگاه های غیرحضوری بانک (http://banksepah.ir  ,  http://ebanksepah.ir ) انجام دهند.

  کد خبر
531382
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

1 دیدگاه در “آمادگی بانک سپه برای پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم”

  1. بانک سپه ضعیف ترین بانک دولتی هستش،اختلال مداوم و مقطع ی در سال ۹۹،نارضایتی از فروش سهام عدالت و عدم واریزی بیش از دوماه،عدم پاسخگویی به مشتری،عدم واریزی سود روز شمار حساب،،من،،نداشتن سیستم پاسخ گویی به مشتری…البته بزرگترین بانک ایران هم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن