امور زیربناییكشاورزی و دامپروری

کشاورزان آینده کشور از طریق هنرستان های کشاورزی آموزش می بینند

ری- وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که کشاورزان آینده کشور از طریق هنرستان‌های کشاورزی آموزش خواهند دید، آمادگی این وزارتخانه را برای تجهیز، تکمیل و پشتیبانی از هنرستان های کشاورزی اعلام کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی، کاظم خاوازی صبح شنبه در حاشیه آئین بازگشایی مدارس که حضور در هنرستان کشاورزی امام علی (ع) کهریزک انجام شد، در جمع خبرنگاران گفت: هنرستان‌های کشاورزی یکی از بخش‌های بسیار مهمی هستند، که نیروی انسانی بخش کشاورزی را تأمین می‌کند، که در سالهای اخیر علی رغم اقدامات انجام شده همچنان جای توجه بیشتری دارد.

وی ادامه داد: کشاورزان آینده ما از هنرستان‌های کشاورزی آموزش می بینند، وزارت کشاورزی آمادگی خود را برای پشتیبانی، تجهیز، تکمیل و به روز کردن این هنرستان‌های کشاورزی اعلام می‌کند، طرحی نیز برای شورای عالی عشایری و روستا آماده کرده ایم، که در آن طرح دانش آموزانی که علاقمند به کشاورزی هستند، به راحتی وارد بخش کشاورزی شوند و مشکلات اداری حل شود و حتی تحصیلات را در دانشگاه‌ها بتوانند خوب انجام دهند و شاهد تحول در بخش کشاورزی باشیم.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تحصیل چه در منزل و یا مدرسه می‌تواند، به بهترین نحو انجام شود، دانش آموزان می‌توانند، از همین اپلیکیشن شاد که بسیار خوب طراحی شده نهایت استفاده را ببرند.

منبع

مهر

  کد خبر
533459
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن