بانک و بیمهطلا و ارز

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۲/۱۲| کاهش چشم‌گیر قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ دلار ۲۲ هزاری شد

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۴۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۹۴۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم ۹۴۲ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۲۵۴ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 گفتنی است،‌ به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۲ هفته تعطیل اعلام شده است؛ قیمت های درج شده در این خبر نیز با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

 

به گزارش آرمان اقتصادی،‌ در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان و درهم امارات  6 هزار و  230 تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و … باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و … قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

به گزارش آرمان اقتصادی،‌ در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۲ هزار و ۲۹۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۱ هزار و ۸۴۹ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۷ هزار و ۳۲۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۶ هزار و ۷۷۹ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: یک‌شنبه ۱۲  اردیبهشت ۱۳:۲۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۲  هزار و ۲۹۰

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۲  هزار و ۶۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۷  هزار و ۳۲۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۷ هزار و ۳۵۰

قیمت درهم

۶ هزار و ۳۲۰

قیمت پوند

۳۰ هزار و ۹۷۰

بروزرسانی: ‌‌‌‌‌‌یک‌شنبه ۱۲  اردیبهشت ساعت ۱۳:۲۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  9 میلیون و ۳۰۰  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۹ میلیون و ۵۴۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۲۰۰   هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳  میلیون و ۳۰۰  هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و ۸۰۰  هزار

بروز رسانی: یک‌شنبه ۱۲  اردیبهشت ساعت ۱۳:۲۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۹۴۲  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۲۵۴  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۸۳  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۶۹

انتهای پیام/

 

منبع

تسنیم

  کد خبر
634409
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن