بورسبورس اوراق

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۱۴۰۰/۰۲/۱۳

امروز سهامداران شرکت‌های داروپخش، سیمان داراب و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، پتروشیمی تندگویان و سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش آرمان اقتصادی، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۳هزار و ۵۹۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۶۷هزار و ۷۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۲ میلیارد و ۳۵۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر یک هزار و ۹۰۷میلیارد تومان در بیش از ۲۱۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروپخش، سیمان داراب و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های معدنی دماوند، فرآورده‌‌های نسوز پارس و خدمات انفورماتیک بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۶۶۸میلیون ورقه به‌ارزش ۱۰هزار و ۸۸میلیارد تومان در ۵۲هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۲واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۱۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، پتروشیمی تندگویان و سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، گروه توسعه مالی مهر آیندگان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/

منبع

تسنیم

  کد خبر
634745
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن