امور زیربناییراه و ساختمان

جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال یکطرفه شد

جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال به دلیل حجم ترافیک سنگین و برای تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع ثانوی یکطرفه شد.


به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، بر اساس آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت ترافیکی در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال از ساعتی پیش آغاز شد. در این گزارش آمده است: تردد کلیه وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) (محدوده شهرستانک) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده خوشبختی و ترافیک سنگین در مسیر(شمال به جنوب) محدوده‌های مرزن‌آباد، میانک، انارک، چهارباغ، هزارچم، سیاه بیشه، حدفاصل پیچ سرهنگ تا نساء و محدوده خوشبختی برقرار است.

همچنین بر اساس این اطلاعیه تردد کلیه وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روانی در مسیر شمال به جنوب وجود دارد.

در سایر محورهای شمالی نیز از جمله محور هراز مسیر(شمال به جنوب) محدوده‌های شاهاندشت، بایجان، گزنک و آب اسک و در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود ترافیک سنگینی گزارش شده اما در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (مسیرهای رفت و برگشت) تردد روانی برقرار است.

همچنین در سایر محورهای ترافیکی نیز تردد روان بوده اما تنها در در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک سنگینی وجود دارد.

 


انتهای پیام/

منبع

ایلنا

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا