امور زیربناییتعاون و اشتغالصوت

اعطای وام 800 میلیاردی به اشتغال روستایی

 

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به تعداد 17 هزار و 500 طرح به ارزش 800 میلیارد تومان طی سال جاری در این صندوق خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،  اصغر نورالله زاده در برنامه «روی خط اقتصاد» رادیو اقتصاد افزود: صندوق کار آفرینی امید از جمله موسسات عاملی بود که برای پرداخت تسهیلات روستایی در ابتدای سال با تاخیر به سامانه کارا متصل شد.
پایگاه خبری آرمان اقتصادی picture?attid=289084&s=b اعطای وام 800 میلیاردی به اشتغال روستایی
وی اظهارداشت: صندوق با این وجود تمامی امکانات خود را برای حرکت پرشتاب در حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در روستاها بسیج و توانست عملکرد مطلوبی در این بخش از خود به نمایش بگذارد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: صندوق مدنظر طی سال جاری افزون بر 33 هزار طرح مربوط به تسهیلات اشتغال پایدارروستایی را مورد بررسی قرار داده که از این تعداد 22 هزار طرح به ارزش یک هزار و 150 میلیارد تومان مورد تصویب قرار گرفته است.

وی افزود: اعتباری که در مرحله اول جهت پرداخت تسهیلات روستایی به صندوق مزبور اختصاص یافت یک هزار میلیارد تومان بوده که 500 میلیارد تومان سهم صندوق توسعه ملی و 500 میلیارد مربوط به منابع داخلی بوده است.

نورالله زاده در ادامه از انعقاد قرارداد 18 هزار و 500 طرح به مبلغ 920 میلیارد تومان بین متقاضیان در سراسر کشور خبرداد و اظهارداشت: از این تعداد قرارداد تسهیلات حدود 17 هزار و 500 طرح به ارزش 800 میلیارد تومان تاکنون به افراد متقاضی پرداخت و بقیه نیز در مسیر پرداخت قراردارد.

 

  کد خبر
243156
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *