بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

نقش شرکت‌های پرداخت الکترونیک در حمایت از استارت آپ‌ها

عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به نقش مهم شرکت‌های پرداخت الکترونیک برای حمایت از استارت آپ‌ها گفت: شرکت های پرداخت الکترونیک می‌توانند نقش مهندسی تولید را داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، محمدعلی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس با حضور در غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپضمن اشاره به نقش شرکت های پرداخت الکترونیک در حمایت از استارت آپ ها گفت: شرکت های پرداخت الکترونیک می توانند نقش مهندسی تولید را داشته باشند؛ این شرکت ها می توانند هزینه تولید اپلیکیشن را برای استارت آپ ها کاهش دهند و نقش تولید کننده برای مصرف کننده های استارت آپی را ایفا کنند و  از سویی استارت آپ ها نیز می توانند تنوع نیازها را برای شرکت های پرداخت در حوزه های مختلف تعریف کنند.

عضو هیات رییسه مجلس دهم  ادامه داد: تحول تکنولوژی که امروز اتفاق افتاده اگرچه بعضا در فضای عمومی ناشناخته است، ولی به دلیل گیرایی و سرعت و همچنین مقرون به صرفه بودن در هزینه ها، سرعت پذیرش بالایی دارد و این نمایشگاه ها نیز می توانند در مسیر این سرعت پذیرش تکنولوژی در سطح کشور کمک کنند.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه برای ارائه اطلاعات به مردم  و همچنین تبادل اطلاعات گروه‌ها و شرکت های مشابه نسبت به توانمندی های یکدیگر اهمیت دارد و این موضوع باعث می‌شود تا شرکت های رقیب با شناخت از توانمندی های یکدیگر از سویی در مسیر ارتقای خود با سرعت و وسواس بیشتری گام بردارند و از طرفی دیگر وارد همپوشانی مضر نشوند.

وکیلی افزود: تنوعی که در اپلیکیشن‌ها ها اتفاق افتاده، یک دستاورد مهم است که  این نمایشگاه به تسهیل آن کمک می کند. در روزگاری که زندگی  خود را با نرم افزارها متحول می‌کنیم آگاهی عمومی نیز پیرامون این اپلیکیشن‌ها باید ارتقا پیدا کند و یکی از راه‌های  افزایش این آگاهی نمایشگاه هایی مانند الکامپ است.

منبع
ایبِنا
  کد خبر
357245
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن