امور زیربناییتعاون و اشتغال

آغاز ثبت‌نام شرکت در مسابقات آزاد مهارت اوراسیا

علاقمندان به شرکت در دومین دوره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا که آبان ماه سال جاری در شهر یکاترینبورگ روسیه برگزار می شود تا بیستم شهریور برای ثبت نام فرصت دارند.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت گفت: امکان حضور برای رقابت کنندگان و کارشناسان کشورمان در این مسابقات که از ۶ الی ۱۰ آبان ماه سال جاری در گروه سنی ۱۶ تا ۲۸ سال در شهر یکاترینبورگ روسیه، برگزار می شود، فراهم شده است.

باجولوند گفت: ایجاد بستر مناسب به منظور برگزاری رقابت های سالم و هدفمند  برای رقابت نظام مند در میان صاحبان مهارت صنعتگران و پیشه وران از اهداف برگزاری مسابقات آزاد مهارت است.

وی تصریح کرد: اولویت برای شرکت، با مدال آوران و افتخارآفرینان مسابقات ملی و جهانی مهارت است و انتخاب نهایی شرکت کنندگان، توسط دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت انجام می گیرد.

باجولوند در ادامه گفت: علاقمندان به شرکت در این رقابت‌ها می‌توانند تا تاریخ ۲۰ شهریور ماه، با مراجعه به سایت دفتر مسابقات به نشانی http://skill.irantvto.ir  فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود: ۱۳ رشته مهارتی این دوره از مسابقات آزاد مهارت شامل: تراش CNC، فرز CNC، الکترونیک، طراحی مهندسی مکانیک، مکاترونیک (رقابت تیمی ۲ نفره)، فناوری فلزکاری، جوشکاری، مدیریت سیستم های شبکه IT (رقابت تیمی ۲ نفره)، تأسیسات الکتریکی، رباتیک (رقابت تیمی ۲ نفره)، کنترل صنعتی، ماشینکاری چند محوره CNC و مهندسی طراحی (رقابت تیمی ۲ نفره) است.

منبع

مهر

  کد خبر
378209
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن