بورسبورس کالا

راه اندازی قرارداد اختیار معامله زعفران نگین سررسید شهریور ۹۹

مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران اعلام کرد از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه قرارداد اختیار معامله زعفران نگین در سررسید شهریور ۹۹ در بورس کالای ایران راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از (سنا) مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد مطابق بند ۱۸ مشخصات قرارداد اختیار معامله زعفران نگین در بورس کالای ایران، قراردادهای اختیار خرید و فروش زعفران نگین در سررسید شهریور ماه ۹۹ از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه راه اندازی می شود.

قراردادهای اختیار معامله زعفران نگین در حالی از روز ۲۸ اردیبهشت ماه در سه قیمت اعمال ۷۰ هزار، ۸۰ هزار و ۹۰ هزار ریال راه اندازی می شود و در بازار مشتقه بورس کالای ایران قابل معامله خواهد بود که معاملات این قراردادها بدون حد نوسان قیمتی، با دوره گشایش به مدت ۳۰ دقیقه در ابتدای جلسه معاملاتی آغاز و با دوره عادی معاملاتی ادامه می یابد.

  کد خبر
489872
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

1 دیدگاه در “راه اندازی قرارداد اختیار معامله زعفران نگین سررسید شهریور ۹۹”

  1. ای کاش مسئولین جهاد کشاورزی نگاهی به حال و روز این روز های کشاورزان زعفران میکردند ،قیمت دلار نسبت به سال گذشته افزایش چندانی داشته،هزینه کارگرو کود و آب چند برابر شده ولی متاسفانه قیمت زعفران از سال قبل ارزانتر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن