امور زیربناییراه و ساختمان

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری اعلام کرد: ۱۵۰هزار تومان حداکثر قیمت بلیت مهران به تهران

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری با بیان اینکه سقف قیمت بلیت مهران به تهران ۱۵۰ هزار تومان است گفت: به زائران توصیه می‌شود از داخل پایانه برکت در مهران نسبت به تهیه بلیت برگشت خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، احمدرضا عامری درباره گران‌فروشی برخی از شرکت‌ها در مرز مهران برای فروش بلیت برگشت از مهران به تهران اظهار داشت: تمام نهادهای نظارتی و تعزیراتی در پایانه مهران حضور دارند و مسافران می‌توانند گزارش‌های گران‌فروشی را به نمایندگان تعزیرات در پایانه مهران اطلاع دهند.

وی ادامه داد: احتمالاً زائرانی که به بلیت برگشت با قیمت بالا اعتراض دارند بلیت خود را از پایانه خریداری نکرده‌اند و از طریق اتوبوس‌های گذری قصد برگشت به تهران را دارند.

عامری تاکید کرد: به تمام زائران توصیه می‌کنیم برای خرید بلیت خود از داخل پایانه اقدام کرده و از سوار شدن اتوبوس‌های گذری برای برگشت خودداری کنند.

وی تاکید کرد: سقف قیمت اتوبوس در بهترین کلاس ۱۵۰ هزار تومان است و بیشترین گران‌فروشی محسوب می‌شود و با فروشندگان برخورد قاطع خواهد شد.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری گفت: از تمام مسافران خواهشمندیم گزارش‌های گران فروشی را به نمایندگان تعزیرات مستقر در پایانه برکت اطلاع دهند.

 

 

 

منبع
ایلنا
  کد خبر
229519
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *