بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران؛ حامی ماراتن برنامه‌نویسی مالی در دانشگاه شهید بهشتی

ماراتن برنامه‌نویسی مالی شهید بهشتی با حمایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در تاریخ ۷ الی ۹ آذرماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این رویداد با هدف معرفی ظرفیت‌های بالای بازار سرمایه به دانشجویان و کارآفرینان علاقه‌مند به این زمینه توسط دانشگاه شهید بهشتی و با حمایت مالی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برگزار می‌شود.
این ماراتن که با عنوان فین‌‌وارز (finwars) شناخته می‌شود، یک مسابقه برنامه‌نویسی است که پیش از این رویداد، برای تیم‌های شرکت‌کننده چالش‌هایی در زمینه مالی مطرح شده و سپس در طی این سه روز، شرکت‌کنندگان فرصت دارند تا نسخه‌ای از راه‌حل‌هایی که برای این چالش‌ها یافته‌اند، ارائه کنند.
در ماراتن برنامه‌نویسی مالی شهید بهشتی، اعضای تشکیل‌دهنده تیم‌ها می‌توانند به صورت گروه ۳ تا ۵ نفره و در قالب برنامه‌نویس سمت سرور و کاربر، طراح رابط کاربری، بازاریاب و … ثبت‌نام کنند.
شایان ذکر است، در این رویداد که توسط شرکت مهتاب و با همکاری مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد داوران و مربیانی از مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی، شتاب‌دهنده فارابی، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و …حضور خواهند داشت.
علیرضا اقدامی رییس اداره کل سازمان و برنامه‌ریزی، محمدتقی رحیمی رییس اداره کل مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم و جمعی از کارشناسان اداره کل فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کنار اساتید و کارشناسان دانشگاه شهید بهشتی گروه داوران و مربیان این دوره از مسابقات را تشکیل می‌دهند.
همچنین به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۵ و ۳ میلیون تومان جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت و علاوه بر آن تیم‌ها می-توانند به مدت سه ماه در شتاب‌دهنده فارابی استقرار داشته و از شتاب‌دهنده کارگاه‌های آموزشی، فضای کاری و حمایت مالی بهره‌مند شوند.

منبع

راه پرداخت

  کد خبر
230734
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن